Stamboom Wezenberg » Dirk Karssen (1886-????)

Persoonlijke gegevens Dirk Karssen 


Gezin van Dirk Karssen

Hij is getrouwd met Willemina Wezenberg.

Zij zijn getrouwd op 29 maart 1916 te Harderwijk, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Maria Karssen  1916-1976
  2. Jannes Karssen  1918-1944
  3. Jannetje Karssen  1919-2002
  4. Maartje Karssen  1921-2001
  5. Kars Karssen  1924-2005
  6. Dirk Karssen  1927-2006
  7. Marinus Karssen  1931-1992
  8. Maarten Karssen  1932-1995
  9. Gerritje Karssen  1936-1976
  10. Jan Willem Karssen  1938-1980


Notities over Dirk Karssen

Beroep: landbouwer.
Bron: Genealogie Zwanepol, B. Zwanepol.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk Karssen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirk Karssen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk Karssen

Jan Karssen
1854-1923

Dirk Karssen
1886-????

1916
Maria Karssen
1916-1976
Kars Karssen
1924-2005
Dirk Karssen
1927-2006

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 december 1886 lag rond de 1,5 °C. Er was 6 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
    • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
  • De temperatuur op 29 maart 1916 lag tussen 0,2 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Horton Foote, Amerikaans toneel- en scenarioschrijver († 2009)
    • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
    • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Ñublense.
    • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
    • 7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
    • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Karssen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Karssen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Karssen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Karssen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Wezenberg is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bert Wezenberg, "Stamboom Wezenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wezenberg/I759.php : benaderd 11 februari 2026), "Dirk Karssen (1886-????)".