Stamboom Wever » Marten Sanders (1899-1940)

Persoonlijke gegevens Marten Sanders 


Gezin van Marten Sanders

Hij is getrouwd met Hindertje Niks.

Zij zijn getrouwd op 4 december 1920 te Odoorn, DR, NLD, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gezina Sanders  1937-1952
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Het echtpaar is op 13 februari 1940 gescheiden.


Tijdbalk Marten Sanders

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marten Sanders

Marten Sanders
1899-1940

1920

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 oktober 1899 lag rond de 11,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
      • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
      • 2 april » Priesterwijding van Eugenio Pacelli in Rome door aartsbisschop Francesco di Paola Cassetta.
      • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
      • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
      • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
    • De temperatuur op 4 december 1920 lag tussen 4,3 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 14,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 19 mei » Oprichting van de centristische, agraristische Noorse politieke partij Senterpartiet.
      • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
      • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
      • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
      • 4 oktober » Oprichting van de Tunesische sportvereniging Club Africain.
      • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.
    • De temperatuur op 13 februari 1940 lag tussen -16,5 °C en -7,3 °C en was gemiddeld -11,9 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 27 februari » Ontdekking van C, koolstof C-14.
      • 23 april » Herman Anthony vraagt octrooi aan op de lekvrije batterij
      • 13 mei » De Duitse verovering van Frankrijk start met het oversteken van de Maas door het Duitse leger.
      • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitse troepen bezetten Amsterdam.
      • 10 juni » Italië verklaart de oorlog aan Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk.
      • 11 september » Oprichting Nederlandsche SS.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sanders

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sanders.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sanders.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sanders (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Wever is opgesteld door Reint Wever (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Reint Wever, "Stamboom Wever", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wever/R1723.php : benaderd 2 maart 2026), "Marten Sanders (1899-1940)".