De temperatuur op 9 juli 1931 lag tussen 12,7 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 4,6 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
10 februari » New Delhi wordt de hoofdstad van India.
5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
5 maart » Sir Oswald Mosley richt in Londen een fascistische partij op; de latere British Union of Fascists.
12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.
Trouwdag 24 augustus 1950
De temperatuur op 24 augustus 1950 lag tussen 12,2 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 6,8 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 5,4 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
7 februari » Wijziging van de naam van het Apostolisch vicariaat Batavia in Indonesië in Apostolisch Vicariaat Djakarta.
12 maart » Encycliek Anni Sacri van Paus Pius XII over de bestrijding van atheïstische propaganda.
25 april » De Republiek der Zuid-Molukken wordt uitgeroepen.
15 juni » Opening Tentoonstelling Rotterdam Ahoy.
16 augustus » Jean Duvieusart treedt terug als premier van België ten gunste van Joseph Pholien.
28 december » Het Nationaal park Peak District wordt het eerste natuurpark in het Verenigd Koninkrijk.
Dag van overlijden 5 oktober 1969
De temperatuur op 5 oktober 1969 lag tussen 9,7 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 8,2 uur zonneschijn (72%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Bert Westmaas, "Stamboom Westmaas-Hilferink-Kramer-Geertman-de Wit-Negen-van Leeuwen-Appel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-westmaas/I8036.php : benaderd 24 december 2025), "Arlene Jurgena (1931-1969)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.