Stamboom Wester / Schoonenberg Beverwijk » Hubert van Eck

Persoonlijke gegevens Hubert van Eck 

  • Hij is geboren.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 oktober 2014.

Gezin van Hubert van Eck


Kind(eren):



Notities over Hubert van Eck

- 6 maart 1453: Hubert van Eck wordt beleend met de tiende van Wolfsland en de tiende daarboven tussen de Diefdijk en Parijser tiende te Maurik. De vorige belening was van Jan van Eck in 1423. Op 14-6-1474 wordt Wouter van Eck bij dode van Hubert, zijn vader, met lijftocht van Adriaan van Eck, zijn tante, hiermee beleend [J.C. Kort, Repertorium op de lenen van de Hofstede Culemborg].
- 6- maart 1453: Hubert van Eck wordt beleend met 5 morgen in de maalschap Eck, genaamd Rijnacker en Tuderweide, vermeerderd met een hofstede met akker aldaar. Op 17 mei 1474 wordt Wouter van Eck bij dode van Hubert, zijn vader, hiermee beleend, waarna overdracht aan Arnout van Eck Dirk Loefsz. [J.C. Kort, Repertorium op de lenen van de Hofstede Culemborg].
- 15 november 1455 [des nesten Saterdages nae sunte Mertensdach in den wynter]: Johan van den Steenhuys, richter in Nederbetuwe, oorkondt, dat, na panding door Hubert van Eck, de goederen van heer Walraven van Moirse, elect en confirmaat te Munster, gelegen in Nederbetuwe, gerichtelijk verkocht worden aan Derick van Eck [Regestenlijst Heren en Graven van Culemborg nr. 1463].

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hubert van Eck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hubert van Eck

Hubert van Eck



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Hubert van Eck



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van Eck

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Eck.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Eck.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Eck (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
MMJ Meijer Ettema, "Stamboom Wester / Schoonenberg Beverwijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wester-schoonenberg/I793.php : benaderd 7 januari 2026), "Hubert van Eck".