Stamboom Wester / Schoonenberg Beverwijk » Maria Elisabeth Klitsie (± 1884-????)

Persoonlijke gegevens Maria Elisabeth Klitsie 

  • Zij is geboren rond 1884 in Wormer.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 november 2018.

Gezin van Maria Elisabeth Klitsie

Zij is getrouwd met Petrus Koedijk.

Zij zijn getrouwd op 3 februari 1921 te Wijk aan Zee en Duin.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Maria Elisabeth Klitsie

Dochter van Martinus Klitsie en Maartje de Jong.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Elisabeth Klitsie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Elisabeth Klitsie

Maria Elisabeth Klitsie
± 1884-????

1921

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 februari 1921 lag tussen -1,7 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
    • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
    • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
    • 24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito

Over de familienaam Klitsie

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klitsie.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klitsie.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klitsie (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
MMJ Meijer Ettema, "Stamboom Wester / Schoonenberg Beverwijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wester-schoonenberg/I2335.php : benaderd 12 januari 2026), "Maria Elisabeth Klitsie (± 1884-????)".