Stamboom Wester / Schoonenberg Beverwijk » Marijtje van Schagen (1881-1957)

Persoonlijke gegevens Marijtje van Schagen 

  • Zij is geboren in het jaar 1881 in Heerhugowaard.Bron 1
  • Zij is overleden in het jaar 1957, zij was toen 76 jaar oud.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 oktober 2016.

Gezin van Marijtje van Schagen

Zij is getrouwd met Jan Dirkz Wester.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1903, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1


Notities over Marijtje van Schagen

Marijtje van Schagen is in 1881 in Heerhugowaard geboren.
Ze groeide op in Wognum in café annex kruidenierswinkel 'Het Wapen van Wognum'. Haar stiefvader Jaap Overboom was de kastelein.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marijtje van Schagen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Afbeelding(en) Marijtje van Schagen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. www.westerobdam.nl

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Schagen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
MMJ Meijer Ettema, "Stamboom Wester / Schoonenberg Beverwijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wester-schoonenberg/I2159.php : benaderd 7 januari 2026), "Marijtje van Schagen (1881-1957)".