Zij zijn getrouwd in het jaar 1903, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1
Notities over Marijtje van Schagen
Marijtje van Schagen is in 1881 in Heerhugowaard geboren. Ze groeide op in Wognum in café annex kruidenierswinkel 'Het Wapen van Wognum'. Haar stiefvader Jaap Overboom was de kastelein.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: MMJ Meijer Ettema, "Stamboom Wester / Schoonenberg Beverwijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wester-schoonenberg/I2159.php : benaderd 7 januari 2026), "Marijtje van Schagen (1881-1957)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.