Stamboom Wessels, een familie met de roots vanuit Heije, Duitsland » Theodorus Franciscus Drenth (1911-)

Persoonlijke gegevens Theodorus Franciscus Drenth 


Gezin van Theodorus Franciscus Drenth

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Franciscus Drenth?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodorus Franciscus Drenth

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Franciscus Drenth

Berend Drenth
1869-1955

Theodorus Franciscus Drenth
1911-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 maart 1911 lag tussen 0,2 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 1,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
      • 30 juni » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Sumatra in Nederlands-Indië.
      • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
      • 7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
      • 29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
      • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1909 » Rudolf Hiden, Oostenrijks-Frans voetballer († 1973)
    • 1910 » Bruno de Winter, Belgisch journalist († 1955)
    • 1910 » Ed. Hoornik, Nederlands dichter († 1970)
    • 1910 » Raymond Henri Pos, Surinaams jurist en diplomaat († 1964)
    • 1910 » Samuel Barber, Amerikaans componist († 1981)
    • 1911 » Michiel Antonius Berkers, Nederland rooms-katholiek geestelijke († 1983)

    Over de familienaam Drenth

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Drenth.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Drenth.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Drenth (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Herman Wessels, "Stamboom Wessels, een familie met de roots vanuit Heije, Duitsland", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wessels/R1127.php : benaderd 15 januari 2026), "Theodorus Franciscus Drenth (1911-)".