De temperatuur op 27 juni 1933 lag tussen 10,8 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
23 januari » De Afsluitdijk, die de Zuiderzee afsluit van de Noordzee, is klaar en wordt beperkt opengesteld voor betalend verkeer.
27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
22 maart » Het concentratiekamp Dachau wordt geopend.
27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV de Noormannen.
22 juli » Wiley Post wordt de eerste persoon die alleen om de wereld vliegt. Hij legt 25 094km af in 7 dagen, 18 uur en 45 minuten.
25 augustus » Wielrenner Jan van Hout rijdt op de baan van Roermond een nieuw werelduurrecord.
Trouwdag 3 december 1958
De temperatuur op 3 december 1958 lag tussen -0,3 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 3,0 uur zonneschijn (37%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
17 maart » In de Verenigde Staten wordt de satelliet Vanguard 1 gelanceerd.
13 mei » Vice-president Richard Nixon van de Verenigde Staten wordt in Caracas, Venezuela bijna gelyncht door een woedende menigte.
10 augustus » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Schiedam haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,2.
17 september » De eerste aflevering van Pipo de Clown verschijnt op de Nederlandse televisie.
2 november » Bij wedstrijden in Los Angeles verbetert de Amerikaanse atleet Harold Connolly zijn eigen wereldrecord kogelslingeren, van 68,54 naar 68,68 meter.
4 november » Kroning van Paus Johannes XXIII in Rome.
Dag van overlijden 20 januari 2014
De temperatuur op 20 januari 2014 lag tussen 1,4 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
18 februari » Op de 10.000 meter schaatsen bij de Olympische Winterspelen van Sotsji wint de Nederlander Jorrit Bergsma het goud. Zijn landgenoten Sven Kramer en Bob de Jong behalen respectievelijk zilver en brons op dezelfde afstand.
25 april » Judoka's Dex Elmont en Kim Polling behalen in Montpellier de Europese titel in hun gewichtsklasse.
8 juni » Rafael Nadal wint voor de negende maal het toernooi van Roland Garros. In de finale verslaat hij Novak Đoković met 3-6, 7-5, 6-2, 6-4. Het is de veertiende zege van de Spanjaard bij een grandslamtoernooi, waarmee hij de prestatie van Pete Sampras evenaart.
23 juli » In het Nederlandse attractiepark Toverland moeten vier bezoekers naar het ziekenhuis na een ongeval met het wildwaterbaan Djengu River.
27 juli » In Bolivia wordt een massagraf ontdekt met daarin de resten van meer dan vierhonderd mensen. Het zou gaan om mijnwerkers uit de Spaanse koloniale tijd. Het graf werd door bouwvakkers per toeval ontdekt in de stad Potosí.
12 oktober » Op de Wereldkampioenschappen turnen prolongeert Epke Zonderland zijn titel aan de rekstok. Met een score van 16,225 blijft hij de concurrentie een half punt voor.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Andy Wernke, "Stamboom Wernke", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wernke/I81026.php : benaderd 5 februari 2026), "Willem "Wim" Warnaar (1933-2014)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.