De temperatuur op 18 april 1946 lag tussen 3,9 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 6,6 mm neerslag gedurende 5,8 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
1 januari » In de Verenigde Staten wordt de eerste elektronische computer (de ENIAC) vervaardigd.
4 maart » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Erzgebirge Aue.
6 april » Oprichting van de Noorse omnisportvereniging Drøbak/Frogn IL na een fusie van Drøbak BK (1920) en Frogn IL (1934).
4 mei » De eerste Nationale Dodenherdenking op de Dam in Amsterdam.
7 mei » Anton Mussert wordt op de Waalsdorpervlakte geëxecuteerd.
23 december » België - Oprichting van de Raad van State, als een rechtsprekend college buiten de rechterlijke orde.
Trouwdag 15 september 1967
De temperatuur op 15 september 1967 lag tussen 12,8 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (30%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
14 januari » In Togo trekt het leger de macht naar zich toe en wordt generaal Étienne Eyadéma president en minister van Defensie.
16 juni » Het Monterey Pop Festival vindt plaats, een 3-daags evenement met o.a optredens van The Who, Jimi Hendrix en Janis Joplin.
22 juli » Ontslag van de Italiaan Giuseppe Beltrami als nuntius in Nederland en benoeming van zijn landgenoot Angelo Felici tot zijn opvolger.
23 juli » De Franse wielrenner Roger Pingeon wint de Ronde van Frankrijk.
24 juli » De Franse president Charles de Gaulle haalt zich de woede van Canada op de hals door zijn steun te betuigen aan de onafhankelijkheidswens van Quebec, de Franstalige provincie van Canada.
17 december » Bisschopswijding van Hubertus Ernst, Nederlands bisschop van Breda.
Dag van overlijden 10 januari 2015
De temperatuur op 10 januari 2015 lag tussen 5,4 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
8 februari » Ivoorkust wint het Afrikaans kampioenschap voetbal in Equatoriaal-Guinea door Ghana na strafschoppen in de finale te verslaan met 9-8, na een eindstand van 0-0.
20 april » De koning van de Zoeloes, Goodwill Zwelithini, roept op tot kalmte in Zuid-Afrika nadat zeven mensen het leven hebben verloren bij xenofobe rellen.
31 mei » Laatste aflevering van het zondagavondprogramma Carlo & Irene: Life4You.
29 juni » Guus Hiddink vertrekt als bondscoach van het Nederlands Elftal.
4 oktober » In sportpaleis Ahoy verliezen de Nederlandse volleybalsters in de finale van het Europees kampioenschap met 3-0 van titelverdediger Rusland.
6 november » Klaasje Meijer, Marthe De Pillecyn en Hanne Verbruggen winnen K3 zoekt K3. Ze volgen Josje Huisman, Kristel Verbeke en Karen Damen op als K3.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Andy Wernke, "Stamboom Wernke", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wernke/I81003.php : benaderd 4 februari 2026), "Jan Meun (1946-2015)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.