Stamboom Wernke » Leentje Stans (1899-1993)

Persoonlijke gegevens Leentje Stans 


Gezin van Leentje Stans

Zij is getrouwd met Adrianus van Hulst.

Zij zijn getrouwd op 4 november 1920 te Hoogvliet, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Cornelis van Hulst  1921-2002
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leentje Stans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leentje Stans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leentje Stans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Leentje Stans



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 januari 1899 lag rond de 8,3 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
    • 27 april » William Middlebrook De uitvinding van de paperclip (eerste patentaanvraag voor paperclipmachine).
    • 3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
    • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
    • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
    • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
  • De temperatuur op 4 november 1920 lag tussen -4,0 °C en 6,0 °C en was gemiddeld -0,2 °C. Er was 3,0 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 20 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Chorzów.
    • 13 mei » Heiligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica
    • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
    • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.
    • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
    • 19 december » Restauratie van koning Constantijn I van Griekenland, na referendum op 5 december.
  • De temperatuur op 1 maart 1993 lag tussen -3,7 °C en 4,1 °C en was gemiddeld 0,8 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Ingangsdatum Verdrag van Anholt.
    • 5 januari » De olietanker Braer slaat bij de Shetlandeilanden te pletter: 85.000 ton olie stroomt in zee.
    • 20 maart » Door brand in het gebouw van de Nederlandse Dagblad Unie, met een stroomstoring tot gevolg, verschijnt het Algemeen Dagblad met een noodeditie.
    • 27 april » De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties hekelt de beschieting door de Angolese oppositiebeweging UNITA van een vliegtuig van de Wereldvoedselorganisatie als een "schandelijke, vijandige daad".
    • 19 mei » Heide Simonis wordt de eerste vrouwelijke minister-president van een Duitse deelstaat, Sleeswijk-Holstein.
    • 31 oktober » Oskar Lafontaine treedt af als president van de Bondsraad.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Wernke is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Andy Wernke, "Stamboom Wernke", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wernke/I54888.php : benaderd 5 februari 2026), "Leentje Stans (1899-1993)".