Stamboom Wernke » Johanna ten Napel (1914-2007)

Persoonlijke gegevens Johanna ten Napel 


Gezin van Johanna ten Napel

Zij is getrouwd met Pieter Mazereeuw.

Zij zijn getrouwd op 8 maart 1935 te Urk, zij was toen 20 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Klaas Mazereeuw  1935-2013 
  2. Jan Marten Mazereeuw  1937-2014 
  3. Marretje Mazereeuw  1940-1998 
  4. Jacobje Mazereeuw  1942-2018 
  5. Jan Mazereeuw  1946-2003 
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna ten Napel?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Johanna ten Napel

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna ten Napel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Johanna ten Napel



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Urk, Geboorte, 1914, 115
  2. BS Urk, Huwelijk, 1935, 4

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 december 1914 lag tussen -6,0 °C en 1,0 °C en was gemiddeld -2,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 3,6 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 7 april » De 'Vereeniging tot stichting en exploitatie van vakantie-oorden in Nederland "Zomers Buiten"' wordt opgericht in Amsterdam.
    • 8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
    • 28 juli » Oostenrijk-Hongarije verklaart Servië de oorlog, daarmee begint de Eerste Wereldoorlog.
    • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
    • 9 oktober » In België valt Antwerpen in Duitse handen.
    • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
  • De temperatuur op 8 maart 1935 lag tussen -5,0 °C en 2,2 °C en was gemiddeld -2,1 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Koning Rama VII van Thailand treedt af ten gunste van zijn neef Rama VIII.
    • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
    • 1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
    • 10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
    • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
    • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
  • De temperatuur op 9 januari 2007 lag tussen 11,8 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (10%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Om de plaag van de muskusratten tegen te gaan, geeft het Deense Bos- en Natuuragentschap haar landgenoten de tip deze knaagdieren op te eten.
    • 9 augustus » Het NOC*NSF heeft Beach Soccer als sport erkend. De NBSB kan nu rekenen op een Basisbijdrage Topsport.
    • 6 september » Operatie Boomgaard: de Israëlische luchtmacht bombardeert een vermoedelijke in aanbouw zijnde nucleaire reactor in Syrië.
    • 30 oktober » Het uitvoerend comité van de wereldbond FIFA wijst het WK voetbal voor vrouwen 2011 toe aan Duitsland.
    • 11 november » Lazio-fan Gabriele Sandri sterft door politieschot. Hij werd hiermee de 14e Italiaanse voetbaldode.
    • 21 november » Het themapark Het Land van Ooit in Nederland sluit voor altijd zijn deuren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ten Napel


De publicatie Stamboom Wernke is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Andy Wernke, "Stamboom Wernke", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wernke/I40725.php : benaderd 5 maart 2026), "Johanna ten Napel (1914-2007)".