Stamboom Wernke » Jacoba de Boer (± 1860-1929)

Persoonlijke gegevens Jacoba de Boer 


Gezin van Jacoba de Boer

(1) Zij is getrouwd met Steven Hoefnagel.

Zij zijn getrouwd op 26 mei 1883 te Urk.Bron 1

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.

  • (2) Zij is getrouwd met Albert de Vries.

    Zij zijn getrouwd op 23 januari 1886 te Urk.Bron 2


    Kind(eren):

    1. Johannes de Vries  1886-????
    2. Hendrik de Vries  1888-????
    3. Gerrit de Vries  1890-????
    4. Albert de Vries  1891-1892

    • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.

    • (3) Zij is getrouwd met Louwe Post.

      Zij zijn getrouwd op 18 oktober 1900 te Den Helder.

      • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
      • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba de Boer?
        De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


        Tijdbalk Jacoba de Boer

          Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
        Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba de Boer

Okke de Boer
± 1779-1849
Luutje de Vries
± 1780-1849
Pieter Brands
± 1783-1865
Jacobje Bakker
± 1794-1865
Hendrik de Boer
± 1817-1887
Antje Brands
1818-1900

Jacoba de Boer
± 1860-1929

(1) 1883
(2) 1886
N.n. de Vries
1893-1893
(3) 1900

Louwe Post
1855-1942


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Urk, Huwelijk, 1883, 6
  2. BS Urk, Huwelijk, 1886, 3

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 oktober 1900 lag rond de 10,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 27 februari » Voetbalclub Bayern München wordt opgericht in restaurant Gisela te München Schwabing als een afscheiding van elf leden van voetbalploeg MTV München. Franz John wordt de eerste voorzitter.
    • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
    • 30 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalbond ("Asociación Uruguaya de Fútbol")
    • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
    • 1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
    • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
  • De temperatuur op 3 februari 1929 lag tussen -9,5 °C en 0,5 °C en was gemiddeld -5,1 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Publicatie van de eerste strip van Kuifje.
    • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
    • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
    • 7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).
    • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
    • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Boer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Boer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Boer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Boer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Wernke is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Andy Wernke, "Stamboom Wernke", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wernke/I27745.php : benaderd 12 februari 2026), "Jacoba de Boer (± 1860-1929)".