Stamboom Welle, Nederhorst den Berg - Kortenhoef » Gerardus Wilhelmus Vecentius Winthorst (1914-1979)

Persoonlijke gegevens Gerardus Wilhelmus Vecentius Winthorst 


Gezin van Gerardus Wilhelmus Vecentius Winthorst

Hij is getrouwd met Maria Welle.

Zij zijn getrouwd op 18 oktober 1949 te Kortenhoef, hij was toen 35 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Wilhelmus Vecentius Winthorst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Wilhelmus Vecentius Winthorst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Wilhelmus Vecentius Winthorst

Gerardus Wilhelmus Vecentius Winthorst
1914-1979

1949

Maria Welle
1917-1991


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 juli 1914 lag tussen 10,2 °C en 25,2 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
    • 30 juni » Gandhi wordt gearresteerd in zijn anti-apartheidsstrijd in Zuid-Afrika.
    • 28 juli » Oostenrijk-Hongarije verklaart Servië de oorlog, daarmee begint de Eerste Wereldoorlog.
    • 30 juli » Mobilisatie Rusland
    • 22 augustus » In België treffen de Britse en Duitse troepen elkaar voor het eerst tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 8 september » Benoeming van Petrus Hopmans tot bisschop van Breda in Nederland.
  • De temperatuur op 18 oktober 1949 lag tussen 7,4 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 14 mei » Benoeming van Léon Lommel tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Luxemburg.
    • 2 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Kolejarz Stróże.
    • 23 augustus » De Presidentiële Raad wordt ingevoerd als collectief staatshoofd van Hongarije tot de afschaffing in 1986.
    • 1 oktober » Mao Zedong roept te Peking officieel de Volksrepubliek China uit.
    • 24 november » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Jorge Wilstermann.
    • 13 december » De Knesset stemt voor het verplaatsen van de hoofdstad van Israël naar Jeruzalem.
  • De temperatuur op 22 oktober 1979 lag tussen 3,4 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (90%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
    • 11 februari » Het Iraanse regime van de prowesterse sjah Mohammed Reza Pahlavi komt definitief ten val na maanden van onrust.
    • 14 maart » Nicolas Anelka, Frans voetballer
    • 2 juni » Paus Johannes Paulus II komt aan in zijn vaderland Polen en is de eerste paus die een communistisch land bezoekt.
    • 3 juni » Een blow-out in het platform Ixtoc I in de Golf van Campeche veroorzaakt het een na grootste olielek in de geschiedenis.
    • 1 juli » Openingsceremonie van de achtste Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in San Juan.
    • 30 november » De Britse rockband Pink Floyd brengt het album The Wall uit, het best verkochte dubbelalbum aller tijden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Winthorst


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maria Vos-Blekemolen, "Stamboom Welle, Nederhorst den Berg - Kortenhoef", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-welle/I303.php : benaderd 28 februari 2026), "Gerardus Wilhelmus Vecentius Winthorst (1914-1979)".