Stamboom Welle, Nederhorst den Berg - Kortenhoef » Elisabeth Maria van Rossum (1933-2010)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Maria van Rossum 


Gezin van Elisabeth Maria van Rossum

Zij is getrouwd met Koenradus Fredericus Welle.

De huwelijksreis van Ko en Els was een bootreis van Rotterdam naar Halifax en een treinreis dwars door Canada om uiteindelijk in 1955 aan te komen op Vancouver Island. Zij gingen wonen in Sidney, BC, Canada.

Zij zijn getrouwd op 12 april 1955 te Hilversum, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)


Notities over Elisabeth Maria van Rossum

Els was als parochiaan van de St.Elizabeth's Catholic Church in Sidney nauw betrokken bij veel aspecten van het parochieleven, waaronder de Women's Auxiliary, het godsdienst onderwijs programma, Alpha programma en de Sunshine Singers.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Maria van Rossum?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Maria van Rossum

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Maria van Rossum


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 augustus 1933 lag tussen 12,3 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 7,4 mm neerslag gedurende 5,8 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 2 maart » King Kong gaat in New York in première
    • 22 maart » President Roosevelt gelast een eind te maken aan de (mislukte) drooglegging in de Verenigde Staten.
    • 15 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Social y Cultural Iberia, kortweg Iberia.
    • 7 augustus » Begin van de Genocide van Simele. Het Irakese leger vernietigt, onder toezicht van de Britten, tientallen Assyrische dorpen en vermoordt daarbij duizenden Assyriërs.
    • 10 oktober » Het eerste synthetische wasmiddel (Dreft) komt op de markt.
    • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
  • De temperatuur op 12 april 1955 lag tussen 4,2 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 7,4 uur zonneschijn (54%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland tot Bisdom Helsinki. Benoeming van de Nederlander Willem Cobben tot bisschop van Helsinki.
    • 9 mei » In Machala, Ecuador wordt het Estadio 9 de Mayo officieel in gebruik genomen.
    • 17 mei » Het derde kabinet Drees komt ten val nadat de ontwerphuurwet door de Tweede Kamer is verworpen.
    • 14 september » Oprichting van het Aartsbisdom Dakar en het bisdom Ziguinchor in Senegal. Benoeming van Marcel Lefebvre tot aartsbisschop van Dakar.
    • 31 oktober » Bernardus Alfrink wordt benoemd tot aartsbisschop van Utrecht.
    • 5 november » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Oriente Petrolero.
  • De temperatuur op 25 maart 2010 lag tussen 10,4 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 8,0 uur zonneschijn (64%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Cindy Klassen wordt de beste schaatsster ooit op de Adelskalender.
    • 2 mei » FC Twente wordt voor de eerste keer in de geschiedenis kampioen van de Nederlandse Eredivisie door met 0-2 te winnen bij NAC Breda.
    • 12 mei » Atlético Madrid wint de eerste editie van de UEFA Europa League. In de finale in Hamburg wint de Spaanse voetbalclub na verlengingen met 2-1 van het Engelse Fulham FC.
    • 15 juli » De Airbus A380, het grootste passagiersvliegtuig ter wereld, landt voor het eerst in Nederland, op luchthaven Schiphol.
    • 30 oktober » Een ongeval met de Efteling-attractie Swiss Bob. Twee voertuigen botsen op elkaar.
    • 4 december » West-Europa kampt met extreme sneeuwval.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2009 » Fons Fraeters (73), Vlaams taalkundige
  • 2009 » Willy Schobben (93), Nederlands trompettist
  • 2009 » Yukio Endo (72), Japans gymnast
  • 2009 » Dan Seals (61), Amerikaans zanger
  • 2009 » Marilyn Borden (76), Amerikaans actrice en zangeres
  • 2009 » Zvest Apollonio (73), Sloveens schilder

Over de familienaam Van Rossum


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maria Vos-Blekemolen, "Stamboom Welle, Nederhorst den Berg - Kortenhoef", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-welle/I230.php : benaderd 6 maart 2026), "Elisabeth Maria van Rossum (1933-2010)".