Stamboom Weijzen » Petronella Maria Simonis (1904-)

Persoonlijke gegevens Petronella Maria Simonis 


Gezin van Petronella Maria Simonis

Zij is getrouwd met Ch Göken.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Maria Simonis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella Maria Simonis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Maria Simonis

Maria Damen
1836-????

Petronella Maria Simonis
1904-



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 september 1904 lag tussen 6,9 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 12,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
      • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
      • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
      • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
      • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.
      • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Simonis

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Simonis.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Simonis.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Simonis (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Weijzen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Weijzen, "Stamboom Weijzen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weijzen/I1229.php : benaderd 29 januari 2026), "Petronella Maria Simonis (1904-)".