Stamboom Van Son-Herkhoff-Drooger » Hubert van Culemborg (± 1235-1300)

Persoonlijke gegevens Hubert van Culemborg 

  • Hij is geboren rond 1235.
  • Hij is overleden op 20 maart 1300.
  • Hij is begraven in Utrecht, Utrecht, Nederland.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 april 2018.

Gezin van Hubert van Culemborg

Hij is getrouwd met Elisabeth van Arckel.

Zij zijn getrouwd rond 1269.


Kind(eren):

  1. Johan van Culemborg  ± 1269-1322 
  2. Zweder van Culemborg  ± 1270-????


Notities over Hubert van Culemborg

Schenker van de bisschop van Utrecht en ridder.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hubert van Culemborg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hubert van Culemborg

Hubert van Culemborg
± 1235-1300

± 1269

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Culemborg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nicole Weijers, "Stamboom Van Son-Herkhoff-Drooger", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weijers/I867.php : benaderd 2 februari 2026), "Hubert van Culemborg (± 1235-1300)".