Stamboom Van Son-Herkhoff-Drooger » Maria Cornelisdr Berents de Haan (1658-????)

Persoonlijke gegevens Maria Cornelisdr Berents de Haan 


Gezin van Maria Cornelisdr Berents de Haan

Zij is getrouwd met Willem Willemszn van Son.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1679, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Wilemken van Son  1682-????
  2. Willem van Son  1684-????
  3. Anneke van Son  1689-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Cornelisdr Berents de Haan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Cornelisdr Berents de Haan

Maria Cornelisdr Berents de Haan
1658-????

1679

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Berents de Haan


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nicole Weijers, "Stamboom Van Son-Herkhoff-Drooger", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weijers/I299.php : benaderd 31 januari 2026), "Maria Cornelisdr Berents de Haan (1658-????)".