Stamboom Weijerman » Nocher de Gapennes (1012-1071)

Persoonlijke gegevens Nocher de Gapennes 

    seigneur van Gapennes
  • Hij is geboren in het jaar 1012 in Gapennes, Frankrijk.
  • Hij is overleden in het jaar 1071, hij was toen 59 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 maart 2016.

Gezin van Nocher de Gapennes

Hij is getrouwd met Berthilde d'Agenvillers.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1039, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gauthier de Gapennes  1040-1106 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nocher de Gapennes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Nocher de Gapennes

Nocher de Gapennes
1012-1071

1039

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Gapennes


De publicatie Stamboom Weijerman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Weijerman, "Stamboom Weijerman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weijerman/I14973.php : benaderd 11 januari 2026), "Nocher de Gapennes (1012-1071)".