Stamboom Weijerman » IJsbrant Miechilsz Leeflangh (± 1533-1578)

Persoonlijke gegevens IJsbrant Miechilsz Leeflangh 

  • Patroniem Miechilsz.
  • Hij is geboren rond 1533 in Zevenhuizen, Zuid-Holland, Nederland.
  • Hij is overleden op 17 december 1578.
  • Een kind van Michiel Levelanck en Maritgen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 februari 2015.

Gezin van IJsbrant Miechilsz Leeflangh

Hij is getrouwd met Maritgen.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1563 te Zevenhuizen, Zuid-Holland, Nederland.


Kind(eren):

  1. David Leeflangh  ± 1560-± 1635 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot IJsbrant Miechilsz Leeflangh?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk IJsbrant Miechilsz Leeflangh

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van IJsbrant Leeflangh

N
± 1486-????
Michiel Levelanck
± 1510-1567
Maritgen
1510-< 1543

IJsbrant Leeflangh
± 1533-1578

1563

Maritgen
± 1540-1618

David Leeflangh
± 1560-± 1635

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
    • In het jaar 1578: Bron: Wikipedia
      • 31 mei » Toevallige ontdekking van de catacomben van Rome.
      • 2 juli » Martin Frobisher ontdekt Baffineiland.
      • 1 augustus » In het bredere kader van de Tachtigjarige Oorlog vindt te Rijmenam een gewapend treffen plaats tussen Spaanse troepen en een Staats leger o.l.v. Maximiliaan van Bossu. De Spanjaarden delven het onderspit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Leeflangh


    De publicatie Stamboom Weijerman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Weijerman, "Stamboom Weijerman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weijerman/I10507.php : benaderd 2 januari 2026), "IJsbrant Miechilsz Leeflangh (± 1533-1578)".