Stamboom Weggen » Jakob Bettenbroek (1884-????)

Persoonlijke gegevens Jakob Bettenbroek 


Gezin van Jakob Bettenbroek

Hij is getrouwd met Jantina van der Schans.

Zij zijn getrouwd op 6 februari 1904 te Meeden, hij was toen 20 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Martje Bettenbroek  1904-1993 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jakob Bettenbroek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jakob Bettenbroek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jakob Bettenbroek


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jakob Bettenbroek



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huwelijksakte Meeden, 1904, aktenr. 3

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 februari 1904 lag tussen 1,8 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 3,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
      • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
      • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
      • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
      • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
      • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.

    Over de familienaam Bettenbroek


    De publicatie Stamboom Weggen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Michiel Weggen, "Stamboom Weggen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weggen/I100.php : benaderd 16 maart 2026), "Jakob Bettenbroek (1884-????)".