Maria te Lintelo<br>Gehuwde naam: Groothuis<br>Geslacht: Vrouw<br>Geboorte: 1875 - Haaksbergen<br>Overlijden: 25 jul 1934 - Haaksbergen<br>Ouders: Berend Jan te Lintelo, Berendina te Lintelo (geboren Brummelhuis)<br>Broers/zusters: Gerrit Jan te Lintelo, Johanna Geertruida te Lintelo, Johanna te Lintelo, Johannes te Lintelo, Hermina Paulina Franke (geboren te Lintelo), Berendina te Lintelo
De FamilySearch Stamboom wordt gepubliceerd door MyHeritage onder licentie van FamilySearch International, de grootste genealogische organisatie in de wereld. FamilySearch is een nonprofit organisatie die gespnsord wordt door The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints (Mormon Church).
De temperatuur op 25 juli 1934 lag tussen 9,2 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
7 april » Een door een aardverschuiving veroorzaakte tsunami in het Tafjord, Noorwegen, kost aan 40 mensen het leven.
28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
4 juli » In Amsterdam breekt het Jordaanoproer uit als reactie op de verlaging van de werklozensteun door het kabinet-Colijn
15 september » De Nederlandse wielrenners Sam Hoevens, Klaas van Nek jr. en Flip Reijnders komen bij Schoorldam om het leven nadat hun auto in botsing komt met een stoomtram.
8 oktober » Bruno Hauptmann wordt aangeklaagd voor de moord op Charles Lindbergh Jr.
11 december » De stichting Algemeen Nederlands Persbureau wordt opgericht.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Robert Thoma, "Stamboom Diepenmaat", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weerkamp/I500565.php : benaderd 17 maart 2026), "Maria te Lintelo (1875-1934)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.