Weening en Achtkarspelen e.o. » Barbara Nellie Stelstra (1923-2000)

Persoonlijke gegevens Barbara Nellie Stelstra 

  • Zij is geboren op 28 augustus 1923 in -.
  • Zij is overleden op 10 september 2000 in -, zij was toen 77 jaar oud.Bron 1
  • Zij is begraven in Blackheath, City of Blue Mountains, New South Wales, Australia.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 januari 2026.

Gezin van Barbara Nellie Stelstra

Zij is getrouwd met Gerben Stelstra.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Barbara Nellie Stelstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. https://nl.findagrave.com/memorial/153124761/barbara_nellie-stelstra

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 augustus 1923 lag tussen 9,4 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 8,9 mm neerslag. Er was 5,3 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Villarreal CF.
    • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
    • 23 mei » Oprichting van Sabena, de nationale luchtvaartmaatschappij van België.
    • 6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
    • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
    • 23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
  • De temperatuur op 10 september 2000 lag tussen 11,6 °C en 23,2 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 1,9 uur zonneschijn (15%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Loodhoudende benzine wordt in de lidstaten van de Europese Unie officieel verboden.
    • 21 mei » Nederland speelt in het Wagener-stadion in Amstelveen zijn duizendste officiële hockeyinterland. Tegenstander is Australië, dat met 4-1 wordt verslagen.
    • 24 mei » Real Madrid CF wint de Champions League. In de finale in Parijs is de Spaanse voetbalclub met 3-0 te sterk voor het eveneens Spaanse Valencia.
    • 25 mei » Israël trekt zich terug uit Zuid-Libanon en eindigt de bezetting.
    • 28 mei » Zwemster Inge de Bruijn scherpt in Sheffield het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 53,80. De mondiale toptijd was met 54,01 in handen van Jingyi Le.
    • 17 november » In Peru wordt president Alberto Fujimori afgezet.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stelstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stelstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stelstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stelstra (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I219582.php : benaderd 8 februari 2026), "Barbara Nellie Stelstra (1923-2000)".