Weening en Achtkarspelen e.o. » Gerben Stelstra (1922-2005)

Persoonlijke gegevens Gerben Stelstra 


Gezin van Gerben Stelstra

Hij is getrouwd met Barbara Nellie Stelstra.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerben Stelstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerben Stelstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerben Stelstra

Jeltje Keizer
1871-1941
Yle Stelstra
1899-1961

Gerben Stelstra
1922-2005



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://nl.findagrave.com/memorial/153124762/gerben-stelstra

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 september 1922 lag tussen 4,6 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 7,2 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
    • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
    • 18 oktober » Oprichting van de BBC.
    • 31 oktober » De RAI Amsterdam opent een semipermanente tentoonstellingshal aan de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam.
    • 4 november » De Britse archeoloog Howard Carter ontdekt het graf van de Egyptische farao Toetanchamon.
    • 29 november » In de graftombe van farao Toetanchamon wordt een enorme schat gevonden.
  • De temperatuur op 19 januari 2005 lag tussen 4,0 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 5,8 uur zonneschijn (69%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 14 februari » De website YouTube wordt gestart door Chad Hurley, Steve Chen en Jawed Karim.
    • 3 maart » Steve Fossett voltooit met een heteluchtballon de eerste nonstop-solovlucht rondom de wereld.
    • 29 maart » De Nederlandse schaatsster Maria Sterk vestigt het werelduurrecord op de schaats in Heerenveen: in één uur tijd schaatst ze 36441,26 m.
    • 28 juni » Opening van het zaligverklaringsproces van paus Johannes Paulus II (1920-2005) in de Sint-Jan van Lateranen te Rome.
    • 2 november » Scheidsrechter René Temmink fluit zijn laatste internationale wedstrijd: FC Barcelona–Panathinaikos.
    • 6 december » De Top 4000, de langste hitlijst ooit, wordt uitgezonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1917 » Ferdinand Marcos, president van de Filipijnen († 1989)
  • 1917 » Herbert Lom, Tsjechisch acteur († 2012)
  • 1923 » Betsy Drake, Amerikaans actrice († 2015)
  • 1924 » Daniel Akaka, Amerikaans politicus († 2018)
  • 1924 » José Behra, Frans autocoureur († 1997)
  • 1926 » Gerrit Viljoen, Zuid-Afrikaans politicus († 2009)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stelstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stelstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stelstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stelstra (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I219581.php : benaderd 12 oktober 2026), "Gerben Stelstra (1922-2005)".