De temperatuur op 15 juli 1923 lag tussen 14,5 °C en 24,8 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 10,2 mm neerslag. Er was 5,2 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
16 februari » Howard Carter opent het graf van farao Toetanchamon dat gevuld bleek met schatten.
5 april » Firestone Tire and Rubber Company in Ohio begint met de productie van luchtbanden.
15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
23 mei » Oprichting van Sabena, de nationale luchtvaartmaatschappij van België.
6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
Trouwdag 3 oktober 1944
De temperatuur op 3 oktober 1944 lag tussen 4,7 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
17 januari » Met de Slag om Monte Cassino begint een van de langste en bloedigste slagen van de Tweede Wereldoorlog.
18 mei » De Nederlandse torpedoboot Arend zinkt na op een mijn te zijn gelopen.
15 juni » De Verenigde Staten landen op Saipan.
30 juni » Voorlopig verschijnt het laatste nummer van het Dagblad van het Oosten.
21 oktober » Aken is de eerste grote Duitse stad die in geallieerde handen valt.
28 december » Oprichting van de sociale zekerheid in België.
Dag van overlijden 2 december 2007
De temperatuur op 2 december 2007 lag tussen 6,8 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 13,0 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
14 april » De wieken van de attractie Mad Mill in Duinrell stortten in.
7 juli » Op 07-07-07 slaagt de Haagse rockgroep "Seven" er in om op zeven verschillende podia steeds zeven nummers te spelen, en komt daarmee in het Guinness Book of Records.
8 juli » De Boeing 787 Dreamliner wordt voor het eerst aan het publiek gepresenteerd.
15 juli » Het Braziliaans voetbalelftal wint de 42ste editie van de strijd om de Copa América door aartsvijand Argentinië in de finale met 3-0 te verslaan.
9 november » Schaatser Jeremy Wotherspoon verbetert in Salt Lake City het wereldrecord van Kang-seok Lee op de 500 meter (34,25 seconden) met een tijd van 34,03 seconden.
19 december » Vlaanderen kondigt een smogalarm af, geldig tot 21 december 's avonds. Op alle autosnelwegen en ringwegen wordt de snelheid beperkt tot 90km/u.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I189562.php : benaderd 24 december 2025), "Pieterdina Bron (1923-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.