Weening en Achtkarspelen e.o. » Margit Margaretha Kiszt (1911-2002)

Persoonlijke gegevens Margit Margaretha Kiszt 


Gezin van Margit Margaretha Kiszt

Zij is getrouwd met Harke Rommert Groenevelt.

Zij zijn getrouwd op 1 augustus 1938 te Kollumerland c.a., Friesland, Nederland, zij was toen 26 jaar oud.Bron 2

Dit huwelijk is gesloten in Boedapest Hongarije 24 augustus 1937

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margit Margaretha Kiszt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. https://graftombe.nl/names/info/84120/kiszt
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 september 1911 lag tussen 7,3 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 8,6 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
    • 15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
    • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
    • 1 mei » Dina Sanson wordt in Rotterdam de eerste politievrouw van Nederland.
    • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
    • 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
  • De temperatuur op 24 mei 2002 lag tussen 6,7 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 4,2 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (26%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Thomas Rupprath stelt in Berlijn zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vlinderslag kortebaan (25 meter) scherper: 50,10.
    • 20 februari » Op deze dag om 20.02 uur was de datumnotatie: 20-02-2002 20:02, een drievoudig palindroom.
    • 9 maart » Zelfmoordaanslag in het café Moment in Jeruzalem.
    • 6 mei » Beëdiging van Marc Ravalomanana als president van Madagaskar.
    • 1 augustus » De stoffelijke resten van Marion en Romy van Buuren, die vijf jaar vermist waren, worden gevonden in de duinen van Egmond en Bergen.
    • 10 september » Zwitserland wordt lid van de Verenigde Naties.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kiszt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kiszt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kiszt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kiszt (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I187582.php : benaderd 1 maart 2026), "Margit Margaretha Kiszt (1911-2002)".