Weening en Achtkarspelen e.o. » Ale Dillema (1924-1976)

Persoonlijke gegevens Ale Dillema 


Gezin van Ale Dillema

Hij is getrouwd met Ietje Zijlstra.

Zij zijn getrouwd op 12 juli 1945 te Kollumerland c.a., Friesland, Nederland, hij was toen 20 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Robert Dillema  1966-2000

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ale Dillema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ale Dillema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ale Dillema

Klaas Dillema
1900-1982

Ale Dillema
1924-1976

1945

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. https://graftombe.nl/names/info/82301/dillema
  4. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 december 1924 lag tussen 5,1 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 6,0 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 3 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Gil Vicente FC.
    • 6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
    • 20 september » In Duitsland wordt het Gotische schrift officieel vervangen door het Latijnse.
    • 1 oktober » De Eerste vlucht KLM naar Nederlands-Indië vertrekt van Schiphol voor de eerste intercontinentale commerciële vlucht naar Batavia.
    • 1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.
    • 2 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 0-0 gelijk te spelen tegen naaste belager Argentinië.
  • De temperatuur op 12 juli 1945 lag tussen 12,4 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 30 januari » In de Oostzee wordt het schip de Wilhelm Gustloff getorpedeerd. Van de naar schatting vijf- tot zevenduizend opvarenden aan boord overleven slechts 1239 personen de ramp. De ondergang van de Wilhelm Gustloff is de grootste scheepsramp uit de geschiedenis.
    • 7 maart » Bij Woeste Hoeve vindt een aanslag op commissaris-generaal Rauter plaats; als represaille worden 250 mensen gefusilleerd.
    • 29 april » Adolf Hitler trouwt met Eva Braun.
    • 29 april » Oprichting van het Algemeen Belgisch Vakverbond (ABVV).
    • 16 juli » Manhattanproject: de ontploffing van een op plutonium gebaseerd nucleair testwapen nabij Alamogordo in New Mexico (VS).
    • 17 juli » Schilder Han van Meegeren wordt gearresteerd wegens het onder de naam Vermeer verkopen van eigen schilderwerken, waaronder Emmausgangers aan museum Boymans.
  • De temperatuur op 29 november 1976 lag tussen 6,0 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 5,2 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (13%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Een aardbeving in Guatemala eist 23.000 levens.
    • 22 juni » Het Canadese Lagerhuis schaft de doodstraf af.
    • 4 september » Palestijnse terroristen kapen een KLM-vliegtuig en eindigen op Cyprus.
    • 11 september » Barcelona: de catalanistische Assemblea de Catalunya organiseert de eerste legale massabetoging na de dood van dictator Francisco Franco
    • 29 september » In Tbilisi wordt het Dinamo Stadion geopend, de thuisbasis van de Georgische voetbalclub FC Dinamo Tbilisi.
    • 10 oktober » In East Rutherford wordt het Giants Stadium officieel geopend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dillema

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dillema.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dillema.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dillema (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I187095.php : benaderd 12 oktober 2026), "Ale Dillema (1924-1976)".