Weening en Achtkarspelen e.o. » Willemina Olthoff (1923-1996)

Persoonlijke gegevens Willemina Olthoff 


Gezin van Willemina Olthoff

Zij is getrouwd met Menne Gorter.

Zij zijn getrouwd op 6 november 1947 te Kollumerland c.a., Friesland, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willemina Olthoff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willemina Olthoff

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willemina Olthoff

Jacob Olthoff
1878-1963

Willemina Olthoff
1923-1996

1947

Menne Gorter
1922-2015


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://www.online-begraafplaatsen.nl/zerken.asp?sortpers=geboren&command=showgraf&bgp=3364&grafid=1752108&char=O
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 juli 1923 lag tussen 10,9 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 9,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
    • 4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
    • 15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
    • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
    • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
    • 23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
  • De temperatuur op 6 november 1947 lag tussen 7,1 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Edwin Land geeft de eerste demonstratie van de polaroidcamera.
    • 14 maart » José Happart, Belgisch politicus
    • 24 maart » Bij een brand in de staatsmijn Hendrik in Brunssum komen dertien mijnwerkers om het leven.
    • 27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
    • 17 november » De transistor wordt uitgevonden door John Bardeen, Walter Brattain en William Shockley. Zij kregen hier in 1956 de Nobelprijs voor de Natuurkunde voor uitgereikt.
    • 20 november » Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk treedt in het huwelijk met Philip Mountbatten.
  • De temperatuur op 25 augustus 1996 lag tussen 11,0 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 10,1 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 6,4 uur zonneschijn (45%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
    • 27 februari » Een kettingbotsing met meer dan 200 voertuigen veroorzaakt 10 doden in Deinze.
    • 18 mei » Judoka Mark Huizinga wint bij de EK judo in Den Haag de eerste van zijn vijf Europese titels.
    • 19 mei » De Nederlandse judoploeg sluit de EK judo in Den Haag af met vijf gouden en één zilveren medaille, en eindigt daardoor als eerste in het medailleklassement.
    • 10 oktober » Marijke Djawalapersad wordt als eerste vrouw in de Surinaamse geschiedenis gekozen als voorzitter van het parlement. Zij volgt Jaggernath Lachmon op, die aftreedt uit teleurstelling over de nieuwe regering van NDP-president Wijdenbosch.
    • 7 november » NASA lanceert de Mars Global Surveyor.
    • 12 december » Oedai Hoessein raakt zwaar gewond bij een moordaanslag.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Olthoff

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Olthoff.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Olthoff.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Olthoff (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I186610.php : benaderd 24 september 2026), "Willemina Olthoff (1923-1996)".