Weening en Achtkarspelen e.o. » Bareld Weening (1920-1979)

Persoonlijke gegevens Bareld Weening 


Gezin van Bareld Weening

Hij is getrouwd met Trijntje Roorda.

Zij zijn getrouwd op 25 september 1941 te Achtkarspelen (Fr), hij was toen 21 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Geertje Weening  1942-1976
  2. Willem Weening  1943-2025
  3. Baukje Weening  1951-1951
  4. Baukje Weening  1952-2004

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bareld Weening?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bareld Weening

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bareld Weening


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 januari 1920 lag tussen 0,2 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 3,1 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
    • 2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
    • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
    • 26 juli » Frankrijk trekt de hoofdstad van Syrië binnen om Feisal te verdrijven.
    • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
  • De temperatuur op 25 september 1941 lag tussen 8,4 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 10 februari » De eerste uitgave van Het Parool verschijnt.
    • 9 maart » De Duitse bezetters ontbinden alle Nederlandse omroepen; de Rijksradio Omroep, ook wel de Nederlandsche Omroep genoemd, kwam ervoor in de plaats.
    • 15 maart » Stichting van het Onafhankelijkheidsfront, de belangrijkste verzetsorganisatie van België, op initiatief van de Kommunistische Partij van België (KPB).
    • 25 maart » Joegoslavië sluit zich aan bij de asmogendheden; twee dagen later verlaat het land de As alweer.
    • 5 juli » Rijkscommissaris voor de bezette Nederlandse gebieden Seyss-Inquart ontbindt – op de NSB na – alle politieke partijen in Nederland.
    • 1 augustus » Hillegersberg, Overschie en Schiebroek worden bij de gemeente Rotterdam gevoegd.
  • De temperatuur op 15 november 1979 lag tussen 0,3 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 2,0 uur zonneschijn (23%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Brenda Ann Spencer schiet twee volwassenen en acht kinderen neer, naar eigen zeggen omdat ze "op maandag wat leven in de brouwerij wilde brengen".
    • 9 april » Björn Borg lost Jimmy Connors na 84 weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals, nadat de Zweed die positie in 1977 ook al één week in handen heeft gehad.
    • 10 juni » Telstar-voetballer Fred Bischot krijgt een mes naar zijn hoofd geslingerd in de nacompetitiewedstrijd tegen FC Groningen.
    • 11 juli » Het ruimtestation Skylab komt terug op aarde.
    • 16 juli » De Iraakse president Ahmad Hassan al-Bakr wordt afgezet door vicepresident Saddam Hoessein, die hem opvolgt.
    • 25 september » Oprichting van de Poolse voetbalclub RKS Radomsko.
  • De temperatuur op 20 november 1979 lag tussen 1,9 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Ayatollah Khomeini zet na vijftien jaar ballingschap weer voet op Iraanse bodem.
    • 22 maart » De Britse ambassadeur Richard Sykes wordt in Den Haag vermoord door IRA-leden.
    • 15 juni » Oprichting van de Reguliere Grootloge van België.
    • 5 september » Het Nederlands voetbalelftal maakt in Reykjavik geen fout en wint de EK-kwalificatiewedstrijd tegen IJsland met 4-0, onder meer door twee treffers van centrumspits Dick Nanninga.
    • 20 september » Oprichting van de Poolse voetbalclub Górnik Łęczna.
    • 5 november » De Dick Scherpenzeelprijs voor berichtgeving over ontwikkelingssamenwerking wordt toegekend aan Nico Kussendrager, redacteur van het dagblad Trouw.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Weening

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Weening.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Weening.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Weening (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I182361.php : benaderd 23 september 2026), "Bareld Weening (1920-1979)".