Weening en Achtkarspelen e.o. » Aagtje Kremer (1910-2005)

Persoonlijke gegevens Aagtje Kremer 


Gezin van Aagtje Kremer

Zij is getrouwd met Jakob Kuin.

Zij zijn getrouwd op 9 november 1933 te Bierum (Gr), zij was toen 23 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aagtje Kremer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aagtje Kremer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aagtje Kremer

Pieter Kremer
1881-1923

Aagtje Kremer
1910-2005

1933

Jakob Kuin
1910-1954


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1910, Kollumerland c.a.
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/2094466/kremer
  3. Huwelijksregister Bierum 1933

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 oktober 1910 lag tussen 3,2 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
    • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
    • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
  • De temperatuur op 9 november 1933 lag tussen -0,3 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 5,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
    • 14 maart » Michael Caine, Brits acteur
    • 27 maart » Uitvinding van polyethyleen door Reginald Gobson en Eric Fawcett.
    • 18 juni » Opening van het Stade Félix Bollaert in Lens, Frankrijk.
    • 22 juli » Wiley Post wordt de eerste persoon die alleen om de wereld vliegt. Hij legt 25 094km af in 7 dagen, 18 uur en 45 minuten.
    • 13 november » De Nederlandse Zwembond (NZB) verkrijgt het predicaat Koninklijk en verandert de naam aldus in Koninklijke Nederlandse Zwembond.
  • De temperatuur op 11 april 2005 lag tussen 4,2 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (89%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 19 oktober » Saddam Hoessein staat terecht in Bagdad voor misdaden tegen de menselijkheid.
    • 27 oktober » Het grootste vliegtuig ter wereld, de Antonov An-225, landt voor de eerste keer in Nederland.
    • 31 oktober » George W. Bush nomineert Samuel Alito als rechter van het Hooggerechtshof in Washington D.C.
    • 14 november » In Leeuwarden wordt bij de voorbereidingen van Domino Day in de sporthal een huismus in opdracht van de omroep SBS6 doodgeschoten. Het vogeltje had 26 000 dominostenen omgegooid.
    • 2 december » In Europa wordt de nieuwe spelcomputer van Microsoft uitgebracht, de Xbox 360. Wegens beperkte voorraden en een grote vraag, kan niet elke potentiële koper worden voorzien van het apparaat.
    • 26 december » Bij Vrouwenpolder spoelt een kleine maanvis aan en in Domburg een dode bruinvis.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1907 » Jan Apon, Nederlands acteur en auteur († 1993)
  • 1911 » Mahalia Jackson, Amerikaans gospelzangeres († 1972)
  • 1912 » Don Siegel, Amerikaans filmregisseur († 1991)
  • 1913 » Netty Simons, Amerikaans componiste, muziekproducent en muziekredacteur († 1994)
  • 1914 » Adriaan de Groot, Nederlands psycholoog († 2006)
  • 1915 » Ray Crawford, Amerikaans autocoureur († 1996)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kremer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kremer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kremer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kremer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I168237.php : benaderd 8 februari 2026), "Aagtje Kremer (1910-2005)".