Weening en Achtkarspelen e.o. » Fokje van Seggeren (1919-1945)

Persoonlijke gegevens Fokje van Seggeren 


Gezin van Fokje van Seggeren

Zij is getrouwd met Gosse Westra.

Zij zijn getrouwd op 31 mei 1941 te Kollumerland c.a., Friesland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Sjutte Westra  ± 1943-1944

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Fokje van Seggeren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Fokje van Seggeren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Fokje van Seggeren

Fokje van Seggeren
1919-1945

1941

Gosse Westra
1917-1993

Sjutte Westra
± 1943-1944

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Overlijdensregister 1945, Kollumerland c.a.
  3. https://www.graftombe.nl/names/info/179860/seggeren_van
  4. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 januari 1919 lag tussen -2,3 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 21 maart » De Hongaarse Radenrepubliek wordt uitgeroepen (zie Béla Kun).
    • 12 april » In Engeland wordt de 48-urige werkweek en het minimumloon ingevoerd.
    • 13 april » Britse en Gurkha troepen vermoorden in Amritsar, India ten minste 379 ongewapende deelnemers aan demonstratie in het kader van de geweldloos-verzet-campagne van Gandhi
    • 3 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. ČsŠk Bratislava, het latere ŠK Slovan Bratislava.
    • 16 oktober » Inwijding van de Sacré-Cœurbasiliek in Parijs door kardinaal Léon-Adolphe Amette.
    • 19 november » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië.
  • De temperatuur op 31 mei 1941 lag tussen 8,9 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Auke Adema wint de zevende Elfstedentocht.
    • 4 maart » Groot-Brittannië start in de Tweede Wereldoorlog Operatie Claymore, een invasie van de Noorse eilandengroep Lofoten.
    • 5 juli » Rijkscommissaris voor de bezette Nederlandse gebieden Seyss-Inquart ontbindt – op de NSB na – alle politieke partijen in Nederland.
    • 8 september » Begin van de Operatie Nordlicht Beleg van Leningrad. Deze slag zou ruim 900 dagen duren.
    • 21 oktober » Massamoorden door de nazi's in onder meer Kragujevac.
    • 17 december » Duitse overwinning op Sebastopol.
  • De temperatuur op 12 november 1945 lag tussen 3,1 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 4,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Het Rode Leger bevrijdt het inmiddels grotendeels verlaten concentratiekamp Auschwitz.
    • 4 februari » Het Von Rundstedt-offensief faalt en de laatste Duitse troepen worden geëvacueerd.
    • 11 april » Bevrijding van het concentratiekamp Buchenwald.
    • 15 april » De Nederlandse provincie Friesland wordt bevrijd.
    • 15 april » Encycliek Communium Interpretes Dolorum van Paus Pius XII met een oproep tot gebed voor de vrede in de maand mei.
    • 29 april » Concentratiekamp Dachau wordt bevrijd door de troepen van de VS.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Seggeren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I146234.php : benaderd 16 oktober 2026), "Fokje van Seggeren (1919-1945)".