Weening en Achtkarspelen e.o. » Willem Kamminga (1910-1984)

Persoonlijke gegevens Willem Kamminga 


Gezin van Willem Kamminga

Hij is getrouwd met Sjoukje Dijkstra.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1944 te Grijpskerk (Gr), hij was toen 34 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Kamminga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Kamminga

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Kamminga

Renstje Kooi
1844-1905

Willem Kamminga
1910-1984

1944

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Grijpskerk 1910
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/1982889/kamminga
  3. Huwelijksregister Grijpskerk 1944

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 april 1910 lag tussen 2,2 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
    • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
    • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
    • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
  • De temperatuur op 3 mei 1944 lag tussen 3,8 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 9,5 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 20 juli » Bomaanslag van kolonel Claus Schenk Graf von Stauffenberg op het leven van Adolf Hitler mislukt.
    • 2 september » Tweede Wereldoorlog: de geallieerde troepen trekken België binnen.
    • 5 september » Dolle Dinsdag: Nederland wacht tevergeefs op de bevrijders.
    • 5 september » Geallieerden bevrijden Brussel.
    • 11 september » De Britse 2e divisie bereikt Zeebrugge; patrouilles passeren de Belgisch-Nederlandse grens tot Valkenswaard; de Amerikaanse 3e divisie bevrijdt Eupen; in het gevechtsfront van het Amerikaanse 5e korps in het groothertogdom Luxemburg passeert om 18.05 het 85e verkenningseskadron van de Amerikaanse 5e pantserdivisie als eerste de Duitse grens bij Stalzenburg.
    • 31 oktober » Oprichting van de MARVA, de Marine Vrouwen Afdeling.
  • De temperatuur op 9 oktober 1984 lag tussen 10,2 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Wielrenner Francesco Moser brengt het werelduurrecord in Mexico-Stad naar een afstand van 51,151 kilometer.
    • 23 mei » Verkiezing van Richard von Weizsäcker tot zesde bondspresident van West-Duitsland.
    • 28 mei » In Amsterdam wint de Nederlandse bokser Alex Blanchard de Europese titel in het halfzwaargewicht door de regerend kampioen, de Fransman Richard Caramanolis, te verslaan.
    • 3 juni » Een Brits vliegtuig stort neer tijdens een luchtvaartshow bij Aschaffenburg in Beieren. De schietstoel, waarmee de piloot zich redt, slaat neer in het publiek en doodt een 40-jarige man.
    • 17 oktober » Het Nederlands voetbalelftal begint de WK-kwalificatiereeks met een thuisnederlaag (1-2) tegen Hongarije.
    • 23 december » Het Nederlands voetbalelftal behaalt de eerste overwinning in de WK-kwalificatiereeks door Cyprus in Nicosia met 1-0 te verslaan. Peter Houtman maakt de enige treffer voor Oranje.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kamminga

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kamminga.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kamminga.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kamminga (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I123380.php : benaderd 12 oktober 2026), "Willem Kamminga (1910-1984)".