Weening en Achtkarspelen e.o. » Stientje Kamminga (1876-1962)

Persoonlijke gegevens Stientje Kamminga 


Gezin van Stientje Kamminga

Zij is getrouwd met Jelle Melles Kootstra.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1903 te Kollumerland c.a., Friesland, Nederland, zij was toen 26 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Stientje Kamminga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Stientje Kamminga

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Stientje Kamminga

Renstje Kooi
1844-1905

Stientje Kamminga
1876-1962

1903

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Grijpskerk 1876
  2. Overlijdensregister 1963, Kollumerland c.a.
  3. http://www.graftombe.nl/names/info/123947/kamminga
  4. Huwelijksregister 1903, Kollumerland c.a.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 september 1876 lag rond de 11,9 °C. Er was 8 mm neerslag. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
    • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
    • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
    • 1 augustus » Colorado wordt de 38e staat van de Verenigde Staten.
    • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
    • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
  • De temperatuur op 9 mei 1903 lag tussen 6,1 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 4,2 uur zonneschijn (27%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
    • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
    • 4 augustus » Kardinaal Giuseppe Sarto wordt gekozen tot Paus Pius X.
    • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
    • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
    • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
  • De temperatuur op 31 december 1962 lag tussen -4,8 °C en -2,5 °C en was gemiddeld -3,1 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Wilt Chamberlain behaalt het record van de meeste punten gescoord in één wedstrijd in de NBA met een aantal van 100 punten voor de Philadelphia Warriors tegen de New York Knicks
    • 18 maart » Frankrijk en Algerije tekenen een overeenkomst die het einde van de Algerijnse Oorlog inluidt.
    • 30 mei » Begin van het WK voetbal in Chili.
    • 17 juni » Brazilië wint in Chili de wereldtitel door Tsjecho-Slowakije in de finale van het WK voetbal met 3-1 te verslaan.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Lambert Heygen, Nederlands bisschop van Doumé in Kameroen.
    • 27 augustus » Lancering van Mariner 2, het eerste ruimtetuig dat langs Venus zal vliegen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kamminga

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kamminga.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kamminga.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kamminga (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I49816.php : benaderd 8 februari 2026), "Stientje Kamminga (1876-1962)".