De temperatuur op 11 februari 1919 lag tussen -2,6 °C en 1,7 °C en was gemiddeld -0,6 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
13 april » Britse en Gurkha troepen vermoorden in Amritsar, India ten minste 379 ongewapende deelnemers aan demonstratie in het kader van de geweldloos-verzet-campagne van Gandhi
9 juni » De Israëlische krant Haaretz verschijnt als Hebreeuws dagblad in Tel Aviv, alwaar het hoofdkantoor nog steeds is gevestigd.
14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
21 juli » Anthony Fokker sticht in Amsterdam zijn eigen vliegtuigfabriek.
16 oktober » Inwijding van de Sacré-Cœurbasiliek in Parijs door kardinaal Léon-Adolphe Amette.
Trouwdag 15 mei 1937
De temperatuur op 15 mei 1937 lag tussen 10,2 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 12,5 mm neerslag gedurende 9,2 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
1 januari » Anastasio Somoza García wordt President van Nicaragua.
19 februari » Koningin Wilhelmina ondertekent een Koninklijk Besluit waarin staat dat rood, wit en blauw de kleuren van de vlag van het Koninkrijk der Nederlanden zijn.
18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
13 april » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Celebes in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Manado en de Apostolische Prefectuur Makassar.
29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.
13 december » Japan wint de Slag om Nanking. De stad wordt het toneel van massale verkrachtingen en massamoord door het Japanse leger.
Dag van overlijden 29 januari 2007
De temperatuur op 29 januari 2007 lag tussen 7,3 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (19%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
2 maart » Tijdens de EK indooratletiek in Birmingham wint de Nederlander Gregory Sedoc de gouden medaille op de 60 meter horden, één honderdste seconde vóór zijn landgenoot Marcel van der Westen.
26 mei » Club Brugge behaalt zijn tiende Beker van België.
1 juni » RTL zendt sinds vandaag alle programma's uit in breedbeeld.
30 juni » Op het vliegveld van Glasgow ramt een jeep gevuld met benzine terminal 1. Waarschijnlijk was het de bedoeling dat de auto zou ontploffen. Dit komt een dag na de mislukte aanslagen in Londen. De autoriteiten vermoeden dat het om een terroristische aanval gaat; Groot-Brittannië stelt het hoogste terreuralarm in.
30 oktober » Het uitvoerend comité van de wereldbond FIFA wijst het WK voetbal voor vrouwen 2011 toe aan Duitsland.
11 november » Lazio-fan Gabriele Sandri sterft door politieschot. Hij werd hiermee de 14e Italiaanse voetbaldode.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I122343.php : benaderd 10 oktober 2026), "Sjoukje Jager (1919-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.