23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
Trouwdag 19 mei 1927
De temperatuur op 19 mei 1927 lag tussen 2,4 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.
Dag van overlijden 11 juli 1972
De temperatuur op 11 juli 1972 lag tussen 8,2 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (54%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I122020.php : benaderd 12 oktober 2026), "Sytske Koning (1903-1972)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.