Weening en Achtkarspelen e.o. » Jacob Bremer (1913-1990)

Persoonlijke gegevens Jacob Bremer 


Gezin van Jacob Bremer

Hij is getrouwd met Antje Alting.

Zij zijn getrouwd op 25 juni 1942 te Achtkarspelen (Fr), hij was toen 29 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Bremer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob Bremer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Bremer

Klaas Bremer
1886-1955
Pietje Westra
1884-1949

Jacob Bremer
1913-1990

1942

Antje Alting
1917-1965


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1913, Achtkarspelen
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/253730/bremer
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 januari 1913 lag tussen 0,4 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 5,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
    • 24 maart » Het Nederlands elftal wint voor het eerst van Engeland. In Den Haag wordt het 2-1 door twee doelpunten van Huug de Groot.
    • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
    • 9 september » Tijdens onweer komt een zeppelin in de Noordzee terecht, 14 bemanningsleden komen om. Dit is het eerste dodelijke ongeval met een zeppelin.
    • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
    • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
  • De temperatuur op 25 juni 1942 lag tussen 10,1 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 2,2 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Glenn Miller ontvangt de eerste officiële gouden grammofoonplaat voor meer dan een miljoen verkopen.
    • 15 februari » Rond half vijf 's ochtends liep Hr. Ms. Van Ghent, door een navigatiefout, aan de grond in Stolze-straat op het kustrif van het eiland Bamidjo.
    • 9 maart » Het KNIL capituleert op Java. Japanse jaartelling; 17-3-9.
    • 3 april » Tweede Wereldoorlog: Japanse troepen vallen Amerikaanse en Filipijnse troepen aan te Bataan.
    • 22 mei » Mexico verklaart de oorlog aan Duitsland, Italië en Japan.
    • 9 augustus » In het bezette Kiev winnen fabrieksarbeiders een voetbalwedstrijd van een Duits team met 5-3, waarna het Oekraïense elftal door de Duitsers gevangen wordt gezet. De wedstrijd zou later de geschiedenis ingaan als de 'Dodenwedstrijd'.
  • De temperatuur op 31 oktober 1990 lag tussen 7,9 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 10,1 mm neerslag gedurende 5,1 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (36%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 27 februari » In de Sovjet-Unie keurt het parlement het wetsontwerp over de invoering van een presidentieel systeem goed.
    • 14 april » Tanks en pantservoertuigen trekken de straten in van Jerevan, hoofdstad van de Sovjet-republiek Armenië, nadat een ongeveer duizendkoppige menigte had geprobeerd het hoofdkwartier van de KGB te bestormen.
    • 18 juni » Paus Johannes Paulus II verheft de kerk van de H. Liduina en Onze Lieve Vrouw van de Rozenkrans te Schiedam tot basiliek.
    • 21 juni » In Iran laten 35.000 mensen het leven bij een aardbeving met een kracht van 7,7 op de schaal van Richter. De beving treft onder meer de gebieden Gilan en Zanjan. Een half miljoen mensen raakt dakloos en er vallen meer dan 100.000 gewonden.
    • 24 juli » De Amerikaanse popster Madonna treedt op tijdens haar Blond Ambition World Tour 1990 in het Feyenoord-stadion in Rotterdam.
    • 17 december » Een Britse ex-politieman wordt tot zeventien jaar cel veroordeeld voor afpersing van een levensmiddelenfabrikant door scheermesjes, spijkers en rattengif in babyvoedsel te doen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1910 » Django Reinhardt, Belgisch gitarist († 1953)
  • 1912 » Ank van der Moer, Nederlands toneelspeelster († 1983)
  • 1912 » Boris Pokrovski, Russisch operadirecteur († 2009)
  • 1913 » Jean-Michel Atlan, Joods-Frans kunstschilder († 1960)
  • 1915 » Herma Bauma, Oostenrijks atlete († 2003)
  • 1916 » Lex Horn, Nederlands kunstenaar († 1968)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bremer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bremer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bremer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bremer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I119926.php : benaderd 27 september 2026), "Jacob Bremer (1913-1990)".