28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
Dag van overlijden 6 november 1988
De temperatuur op 6 november 1988 lag tussen -0,1 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
18 april » De VS valt Iraanse olieplatforms en schepen in de Perzische Golf aan als reactie op het uitzetten van mijn (explosief)en door Iran.
23 april » Jelle Nijdam wint de 23ste editie van de Amstel Gold Race.
30 juni » Aartsbisschop Marcel Lefebvre wijdt in Écône in Zwitserland vier bisschoppen zonder toestemming van de Heilige Stoel.
10 augustus » Matt Biondi scherpt bij de Olympische Spelen in Seoel zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 48,42. Het oude record (48,74) stond sinds 24 juni 1986 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
1 november » De Zuid-Afrikaanse regering legt het weekblad Weekly Mail een verschijningsverbod van een maand op.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I119454.php : benaderd 12 oktober 2026), "Sara Westra (1901-1988)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.