Weening en Achtkarspelen e.o. » Zwaantje Oosterhoff (1910-1979)

Persoonlijke gegevens Zwaantje Oosterhoff 


Gezin van Zwaantje Oosterhoff

Zij is getrouwd met Ietze Oostinga.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1932 te Aduard (Gr), zij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Zwaantje Oosterhoff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Zwaantje Oosterhoff

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Zwaantje Oosterhoff

Martje Moes
1845-1888

Zwaantje Oosterhoff
1910-1979

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Aduard 1910
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/2084819/oosterhoff
  3. Huwelijksregister Aduard 1932

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 februari 1910 lag tussen 0,8 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 3,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
    • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
    • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
  • De temperatuur op 6 mei 1932 was gemiddeld 5,7 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
    • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
    • 12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
    • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
    • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.
  • De temperatuur op 31 december 1979 lag tussen 0,6 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Ayatollah Khomeini zet na vijftien jaar ballingschap weer voet op Iraanse bodem.
    • 14 maart » Yoko Shibui, Japans atlete
    • 7 juni » Paus Johannes Paulus II bezoekt tijdens zijn verblijf in Polen het voormalige concentratiekamp Auschwitz.
    • 15 juni » Oprichting van de Reguliere Grootloge van België.
    • 7 september » Eerste uitzending van sportzender ESPN.
    • 4 november » De Amerikaanse ambassade in Teheran wordt bezet: het begin van de Iraanse gijzelingscrisis.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Oosterhoff


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I116749.php : benaderd 12 oktober 2026), "Zwaantje Oosterhoff (1910-1979)".