Weening en Achtkarspelen e.o. » Hendrik Laanstra (1902-1989)

Persoonlijke gegevens Hendrik Laanstra 


Gezin van Hendrik Laanstra

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Laanstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Laanstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Laanstra


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1902, Achtkarspelen
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/111209/laanstra

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 december 1902 lag tussen 0,5 °C en 4,4 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 25 oktober 1989 lag tussen 9,8 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (13%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 5 januari » De eerste uitzending van het televisiespelletje Lingo. Presentator is Robert ten Brink.
    • 8 januari » Nabij het Britse plaatsje Kegworth stort een Britse Boeing 737 neer op de autoweg M1. 47 mensen komen om bij de crash. Zie British Midland-vlucht 92.
    • 3 februari » Dictator Alfredo Stroessner van Paraguay wordt afgezet door de legerleiding onder leiding van generaal Andrés Rodríguez en vlucht naar Brazilië.
    • 24 maart » De Amerikaanse olietanker Exxon Valdez loopt in het Nauw van Prins William voor de kust van Alaska aan de grond; er komt minstens 42.000 m³ olie vrij. Daarbij sterven grote aantallen zeevogels, otters en robben.
    • 31 mei » De redacties van NRC Handelsblad en Algemeen Dagblad houden een protestactie waardoor de twee dagbladen niet verschijnen.
    • 10 september » In Frankfurt eindigt de Nederlandse vrouwenhockeyploeg als vijfde bij de strijd om de Champions Trophy.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Laanstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Laanstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Laanstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Laanstra (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I114198.php : benaderd 24 september 2026), "Hendrik Laanstra (1902-1989)".