De temperatuur op 30 januari 1918 lag tussen -2,6 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 1,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,4 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
1 april » Oprichting van de Royal Air Force in het Verenigd Koninkrijk.
4 april » Het komt in Amsterdam als gevolg van voedselschaarste tot ongeregeldheden.
7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
10 november » Wilhelm Groener sluit met de nieuwe rijkskanselier Friedrich Ebert het zgn. "Ebert-Groener-pact".
12 november » Oostenrijk wordt een republiek.
Trouwdag 21 september 1939
De temperatuur op 21 september 1939 lag tussen 10,0 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 6,4 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
27 juli » Twee dagen na het constitutioneel beraad struikelt het kabinet-Colijn V in het debat over de regeringsverklaring over een motie van afkeuring.
23 augustus » Molotov-Ribbentroppact tussen de nazi-Duitsland en de Sovjet-Unie wordt getekend.
27 augustus » Het Slowaaks voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis. In Bratislava wordt Duitsland met 2-0 verslagen.
28 augustus » De Nederlandse motortorpedoboot TM 51 vaart tijdens een verlengde proefvaart naar Nederland om inbeslagname door de Britse regering te voorkomen.
28 augustus » In Nederland wordt de algemene mobilisatie afgekondigd.
8 november » In München ontsnapt Hitler aan een door Georg Elser gepleegde bomaanslag in de Bürgerbräukeller.
Dag van overlijden 6 februari 2006
De temperatuur op 6 februari 2006 lag tussen 3,2 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
25 februari » Niels Kerstholt en Maaike Vos worden in Den Haag Nederlands kampioen shorttrack.
26 februari » Wielrenner Floyd Landis wint de eerste editie van de Ronde van Californië.
22 mei » Staatsbosbeheer in Nederland meldt dat de zeearend in de Oostvaardersplassen broedt.
31 oktober » Start uitzendingen 101 TV, het Nederlands digitaal themakanaal van BNN
5 november » De voormalige Iraakse president Saddam Hoessein wordt samen met zijn halfbroer Barzan Ibrahim al-Tikriti en revolutionairehofrechter Awad Ahmed al-Bander veroordeeld tot dood door ophanging wegens misdaden tegen de menselijkheid.
26 december » In de Nigeriaanse stad Lagos vallen na een ontploffing van een oliepijpleiding honderden doden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I110088.php : benaderd 28 september 2026), "Tetje Mulder (1918-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.