Weening en Achtkarspelen e.o. » Sybrigje de Bruin (1876-1942)

Persoonlijke gegevens Sybrigje de Bruin 


Gezin van Sybrigje de Bruin

Zij is getrouwd met Harm de Vries.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1898 te Kollumerland c.a., Friesland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Engelina de Vries  1900-1968
  2. Anna de Vries  1902-1984
  3. Rindert de Vries  1914-1997

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sybrigje de Bruin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sybrigje de Bruin

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sybrigje de Bruin


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1876, Kollumerland c.a.
  2. Overlijdensregister 1942, Kollumerland c.a.
  3. https://www.graftombe.nl/names/info/178878/bruin_de
  4. Huwelijksregister 1898, Kollumerland c.a.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 januari 1876 lag rond de -3,6 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 31 januari » De regering van de Verenigde Staten dwingt alle indianen in reservaten te gaan wonen.
    • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
    • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
    • 1 augustus » Colorado wordt de 38e staat van de Verenigde Staten.
    • 1 november » Het Noordzeekanaal wordt officieel geopend door koning Willem III.
    • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.
  • De temperatuur op 18 mei 1898 lag rond de 10,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
    • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
    • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
    • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
    • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
    • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
  • De temperatuur op 31 december 1942 lag tussen -0,4 °C en 3,9 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Manilla, de hoofdstad van de Filipijnen, wordt door Japan bezet.
    • 22 januari » Sietze de Groot wint de achtste Elfstedentocht.
    • 27 januari » Laagste minimumtemperatuur in Nederland ooit gemeten (-27,4 °C), te Winterswijk.
    • 9 april » Tweede Wereldoorlog: in Kamp Amersfoort worden 77 krijgsgevangen soldaten uit de Sovjet-Unie gefusilleerd.
    • 28 mei » Uit wraak voor de moord op Reinhard Heydrich vermoorden de nazi's in Tsjecho-Slowakije meer dan 1800 mensen.
    • 1 juli » Het Centraal Vluchtelingenkamp Westerbork komt onder het bestuur van de Duitsers als Doorgangskamp Westerbork.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Bruin

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Bruin.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Bruin.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Bruin (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I104150.php : benaderd 12 oktober 2026), "Sybrigje de Bruin (1876-1942)".