Stamboom Waterschoot en De Lepper » Petrus "Petrus" Herwegh

Persoonlijke gegevens Petrus "Petrus" Herwegh 

  • Roepnaam is Petrus.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 juni 2014.

Gezin van Petrus "Petrus" Herwegh

Hij is getrouwd met Elisabeth van Steen.

Ze zijn in de kerk getrouwd voor 1697.Bron 1

Zij zijn getrouwd voor 1697.Bron 1


Kind(eren):

  1. Christina Herwech  1706-1760 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus "Petrus" Herwegh?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Herwegh

Petrus Herwegh

< 1697

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Gezinsrepertorium van Waasmunster 1584-1804

Over de familienaam Herwegh

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Herwegh.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Herwegh.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Herwegh (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Walter Waterschoot, "Stamboom Waterschoot en De Lepper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-waterschoot/I6537.php : benaderd 7 januari 2026), "Petrus "Petrus" Herwegh".