Stamboom Waterschoot en De Lepper » Hugo II "Hugo II" van Gent (alias Vilain)

Persoonlijke gegevens Hugo II "Hugo II" van Gent (alias Vilain) 

  • Roepnaam is Hugo II.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 maart 2011.

Gezin van Hugo II "Hugo II" van Gent (alias Vilain)

Hij is getrouwd met Oda van Champlitte.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Hugo III van Gent  ± 1228-± 1265

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hugo II "Hugo II" van Gent (alias Vilain)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hugo II van Gent (alias Vilain)

Hugo II van Gent (alias Vilain)


Hugo III van Gent
± 1228-± 1265

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Gent (alias Vilain)


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Walter Waterschoot, "Stamboom Waterschoot en De Lepper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-waterschoot/I5099.php : benaderd 8 januari 2026), "Hugo II "Hugo II" van Gent (alias Vilain)".