Stamboom Waterschoot en De Lepper » Petrus "Petrus" van Damme (± 1561-????)

Persoonlijke gegevens Petrus "Petrus" van Damme 

  • Roepnaam is Petrus.
  • Hij is geboren rond 1561 in Sint Pauwels (België).Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 mei 2014.

Gezin van Petrus "Petrus" van Damme

Hij is getrouwd met Jozine ver Schelden.

Zij zijn getrouwd rond 1590 te Sint Pauwels (België).Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus "Petrus" van Damme?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van Damme


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Walter Waterschoot, "Stamboom Waterschoot en De Lepper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-waterschoot/I3476.php : benaderd 10 januari 2026), "Petrus "Petrus" van Damme (± 1561-????)".