Stamboom Waterschoot en De Lepper » Marie Gisele Madeleine Josephine "Gisele" van Waterschoot van der Gracht (1912-2013)

Persoonlijke gegevens Marie Gisele Madeleine Josephine "Gisele" van Waterschoot van der Gracht 


Gezin van Marie Gisele Madeleine Josephine "Gisele" van Waterschoot van der Gracht

(1) Zij is getrouwd met Arnold Jan d'Ailly.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1957, zij was toen 44 jaar oud.Bron 1


(2) Zij is een partner van Adriaan Roland Holst.

Ze werden partners na 1957.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie Gisele Madeleine Josephine "Gisele" van Waterschoot van der Gracht?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marie Gisele Madeleine Josephine "Gisele" van Waterschoot van der Gracht

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marie Gisele Madeleine Josephine van Waterschoot van der Gracht


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 september 1912 lag tussen 7,3 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 18,2 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
      • 29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
      • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
      • 26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
      • 4 augustus » De 53-jarige Noorse schrijver Knut Hamsun voltooit zijn romantrilogie De Zwerver.
    • De temperatuur op 27 mei 2013 lag tussen 7,0 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 14,3 uur zonneschijn (88%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 22 januari » Drie Roemenen worden in Boedapest opgepakt voor de roof op de Kunsthal Rotterdam in oktober.
      • 28 januari » Franse en Malinese troepen heroveren de historische stad Timboektoe op de islamitische beweging Ansar Dine.
      • 25 mei » Het vrouwenteam van FC Twente is als eerste ploeg kampioen geworden van de BeNe League door een thuisoverwinning van 3-1 op Standard Luik.
      • 26 juni » De Spaanse triatlete Virginia Berasategui bekent dat ze tijdens haar carrière doping gebruikt heeft.
      • 12 december » De Roemeense politie rolt een drugsbende op die vanuit Nederland werd aangestuurd. Justitie meldt een "megavondst" van 11 ton chemische drugs met een straatwaarde van 63 miljoen euro.
      • 17 december » In Nederland neemt de Eerste Kamer der Staten-Generaal de gerestaureerde Amalia van Solmsgalerij in gebruik.
    • De temperatuur op 3 juni 2013 lag tussen 5,7 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (29%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Het Nederlandse tijdschrift de Gay Krant stopt na 34 jaargangen en in totaal 676 edities.
      • 31 maart » In het Krugerpark in Zuid-Afrika crasht een legerhelikopter. De vijf inzittenden komen om het leven.
      • 21 juli » Koning Albert II van België treedt af als koning der Belgen. Zijn oudste zoon prins Filip legt de eed af en wordt zo de zevende koning der Belgen.
      • 8 augustus » President Yayi Boni van Benin stuurt zijn regering zonder opgaaf van redenen naar huis.
      • 18 augustus » Feyenoord beleeft de slechtste competitiestart uit de geschiedenis van de voetbalclub uit Rotterdam-Zuid door ook de derde wedstrijd van het seizoen te verliezen: een 2-1 nederlaag tegen aartsrivaal Ajax.
      • 15 oktober » Door een 1-0-overwinning op en in Litouwen plaatst het Bosnisch voetbalelftal zich voor het eerst in de geschiedenis voor de WK-eindronde.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Waterschoot van der Gracht


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Walter Waterschoot, "Stamboom Waterschoot en De Lepper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-waterschoot/I23075.php : benaderd 13 maart 2026), "Marie Gisele Madeleine Josephine "Gisele" van Waterschoot van der Gracht (1912-2013)".