Stamboom Waterschoot en De Lepper » Renilde Germaine "Renilde" Waterschoot (1910-1909)

Persoonlijke gegevens Renilde Germaine "Renilde" Waterschoot 


Gezin van Renilde Germaine "Renilde" Waterschoot

Zij is getrouwd met Alfons van den Branden.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Renilde Germaine "Renilde" Waterschoot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Renilde Germaine "Renilde" Waterschoot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Renilde Germaine Waterschoot


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 juni 1910 lag tussen 8,7 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 9,3 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
      • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
      • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
      • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
      • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
      • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Waterschoot


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Walter Waterschoot, "Stamboom Waterschoot en De Lepper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-waterschoot/I21828.php : benaderd 6 januari 2026), "Renilde Germaine "Renilde" Waterschoot (1910-1909)".