Stamboom Waterschoot en De Lepper » Simon Adrianus "Simon" Vosters (± 1640-1695)

Persoonlijke gegevens Simon Adrianus "Simon" Vosters 


Gezin van Simon Adrianus "Simon" Vosters

Hij is getrouwd met Joanna Francisca van Herck.

Toestemming voor het huwelijk is 8 oktober 1662 verkregen.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 2 november 1662 te Reusel.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 2 november 1662 te Reusel.Bron 1

[1672 - ] 29 nov - Simon Adriani Vorsters is samen met Cornelius Verspaendoncq getuigen bij het huwelijk van Petrus Thomas en Petronilla Henrici te Reusel.
[1681 - ] 9 mrt - Joahanna van Herck is samen met Henricus de Vocht, te Reusel getuige bij de doop Joanna van der Chelen.
[1683 - ] 28 jan - Simon Adriani Vorsters is samen met Catharina Adriani Hoeffmans te Reusel getuige bij de doop van Adrianus zoon van Wilhelmi van Hercq en Maria van Hercq.
[1696 - ] 16 jul - Bij de doop te Reusel van Franciscus zoon van Lamberti van Hercq en Maria is Simon Adriani Vorsters samen met Anna Christianusgetuige.

Kind(eren):

  1. Henricus Simons Vosters  1663-> 1723 
  2. Joannes Simon Vosters  ± 1664-< 1698 
  3. Maria Simone Vosters  1671-1751 
  4. Lucia Vosters  ± 1673-1763 
  5. Dimphna Simon Vosters  ± 1675-1741 
  6. Petrus Vosters  ± 1682-1751

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Simon Adrianus "Simon" Vosters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Simon Adrianus "Simon" Vosters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Simon Adrianus Vosters

Simon Vosters
± 1578-????
Adriana
± 1610-????

Simon Adrianus Vosters
± 1640-1695

1662
Joannes Simon Vosters
± 1664-< 1698
Lucia Vosters
± 1673-1763
Petrus Vosters
± 1682-1751

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen


    Over de familienaam Vosters

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vosters.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vosters.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vosters (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Walter Waterschoot, "Stamboom Waterschoot en De Lepper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-waterschoot/I17933.php : benaderd 19 januari 2026), "Simon Adrianus "Simon" Vosters (± 1640-1695)".