Stamboom Waterschoot en De Lepper » Yolande "Yolande" van Nevers (± 1221-± 1254)

Persoonlijke gegevens Yolande "Yolande" van Nevers 

  • Roepnaam is Yolande.
  • Zij is geboren rond 1221.Bron 1
  • Zij is overleden rond 1254.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 maart 2014.

Gezin van Yolande "Yolande" van Nevers

Zij is getrouwd met Archimbald IX van Bourbon.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Mathilde II van Bourbon  ± 1234-± 1262
  2. Agnes II van Bourbon  ± 1237-± 1287 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Yolande "Yolande" van Nevers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Yolande van Nevers

Yolande van Nevers
± 1221-± 1254


Agnes II van Bourbon
± 1237-± 1287

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van Nevers


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Walter Waterschoot, "Stamboom Waterschoot en De Lepper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-waterschoot/I12971.php : benaderd 10 januari 2026), "Yolande "Yolande" van Nevers (± 1221-± 1254)".