Stamboom Waterschoot en De Lepper » Peter Jan Meussen Alias van Maren (????-1670)

Persoonlijke gegevens Peter Jan Meussen Alias van Maren 

  • Hij is overleden op 1 februari 1670 in Oerle.
    (DTB Veldhoven 43.8 fol. 70r)
    Oorzaak: in geslapen
  • Hij is begraven op 3 februari 1670 in Oerle.
  • Een kind van Jan Meussen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 januari 2013.

Gezin van Peter Jan Meussen Alias van Maren

Hij is getrouwd met Gertruda.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



Notities over Peter Jan Meussen Alias van Maren

V-RA 12 fol. 274r d.d. 20-10-1653: Peter Jan Meussen alias Maeren.
V-RA 14 fol. 17v d.d. 15-8-1670: 1e momberrek. van de voogden van de onmondige kinderen van Peter Janse van Maere, die blijkens posten opfol. 18v en 19r dood gevonden is in de Oirle velden; namen van dekinderen: Willemken, Lijsken, Engelken, Jan en Jenneken. Fol. 20Ar d.d.12-1-1674: 2e momberrek. Fol. 288r d.d. 24-3-1677: overdracht vanonroerend goed te Zeelst door Jacop Hendrickx van Mierlo als man vanMaeijken en door de voogden van de onmondige kinderen van Peter Janssenvan Maeren aan Peter Willems van den Hurck. Eén van de voogden is Hendrick Jan Meussen.
V-RA 15 fol. 178v d.d. 25-11-1682: de kinderen van wijlen Peter Jansenvan Maren: Jan Peters van Maren, Engel Peters van Maren, de voogden vande onmondige dochter Willemken Peters van Maren en van de onmondigekinderen van wijlen Jacop Hendrickx van Mierlo verwekt bij MaeijkenPeters van Maren, die afstand heeft gedaan van het vruchtgebruik:overdracht van onroerend goed te Zeelst aan Peter Willems van den Hurck.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Peter Jan Meussen Alias van Maren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Peter Jan Meussen Alias van Maren


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Meussen Alias van Maren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Walter Waterschoot, "Stamboom Waterschoot en De Lepper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-waterschoot/I12461.php : benaderd 8 januari 2026), "Peter Jan Meussen Alias van Maren (????-1670)".