Stamboom Waterschoot en De Lepper » Maria Josepha "Maria" van den Berk

Persoonlijke gegevens Maria Josepha "Maria" van den Berk 

  • Roepnaam is Maria.

Gezin van Maria Josepha "Maria" van den Berk

Zij is getrouwd met Antonie Reniers.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Leonardus Reniers  1901-1981 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Josepha "Maria" van den Berk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Josepha van den Berk

Maria Josepha van den Berk



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Berk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Walter Waterschoot, "Stamboom Waterschoot en De Lepper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-waterschoot/I1235.php : benaderd 11 januari 2026), "Maria Josepha "Maria" van den Berk".