Stamboom Waterschoot en De Lepper » Antonius Jacobus Petrus "Antonius" Maas (± 1895-1956)

Persoonlijke gegevens Antonius Jacobus Petrus "Antonius" Maas 


Gezin van Antonius Jacobus Petrus "Antonius" Maas

Hij is getrouwd met Elisabeth Anna Maria Schoenmakers.

Zij zijn getrouwd op 19 januari 1921 te Tilburg.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Jacobus Petrus "Antonius" Maas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Jacobus Petrus "Antonius" Maas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Jacobus Petrus Maas

Antonius Jacobus Petrus Maas
± 1895-1956

1921

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 januari 1921 lag tussen 2,2 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 4,0 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
      • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
      • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
      • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
      • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
      • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
    • De temperatuur op 9 oktober 1956 lag tussen 9,1 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 1,6 uur zonneschijn (14%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Het Uruguayaans voetbalelftal bezegelt de negende eindoverwinning in de Copa América met een 1-0 zege in de slotwedstrijd op Argentinië.
      • 2 maart » Marokko wordt onafhankelijk.
      • 13 juni » In het Duitse weekblad Der Spiegel verschijnt het artikel Zwischen Königin und Rasputin waarin wordt gemeld dat koningin Juliana onder invloed van een zekere Greet Hofmans zou staan.
      • 15 juni » John Lennon en Paul McCartney ontmoeten elkaar voor het eerst.
      • 26 juli » De Egyptische president Nasser nationaliseert het Suezkanaal, dat tot dan toe onder het beheer van Frankrijk en Engeland viel.
      • 13 november » Het Hooggerechtshof van de Verenigde Staten beslist dat rassenscheiding ongrondwettig is.
    • De temperatuur op 11 oktober 1956 lag tussen 5,7 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 4,6 uur zonneschijn (42%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
      • 2 maart » Marokko wordt onafhankelijk.
      • 14 maart » Toine Manders, Nederlands Europarlementariër (VVD)
      • 2 april » In de wedstrijd Feyenoord-De Volewijckers maakt Henk Schouten negen doelpunten.
      • 1 september » Het eerste Belgische televisiejournaal wordt gepresenteerd door Robert Stéphane.
      • 31 oktober » Hongaarse Arbeiderspartij wordt ontbonden en vervangen door een nieuwe communistische partij, de Hongaarse Socialistische Arbeiderspartij
      • 1 november » Encycliek Laetamur Admodum van Paus Pius XII met een hernieuwde oproep tot gebed voor vrede in Polen, Hongarije en het Midden-Oosten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Maas

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Maas.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Maas.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Maas (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Walter Waterschoot, "Stamboom Waterschoot en De Lepper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-waterschoot/I11913.php : benaderd 26 februari 2026), "Antonius Jacobus Petrus "Antonius" Maas (± 1895-1956)".